WordPress Divi Download

Najpopularniejszy motyw WordPress na świecie i zaawansowany kreator stron WordPress

Buduj wizualnie

Divi przenosi WordPress na zupełnie nowy poziom dzięki niezwykle zaawansowanej technologii kreatora graficznego.

Nigdy wcześniej nie budowałeś takiej witryny WordPress. Divi to coś więcej niż tylko motyw WordPress, to całkowicie nowy sposób tworzenia stron internetowych, który zastępuje standardowy edytor postów WordPress znacznie lepszym edytorem wizualnym. Mogą z niego korzystać zarówno projektanci, jak i nowicjusze, co daje moc tworzenia spektakularnych projektów z zaskakującą łatwością i wydajnością.

Przyszłość WYSIWYG

In hac habitasse platea dictumst. Vivamus adipiscing fermentum quam volutpat aliquam. Integer et elit eget elit facilisis tristique.

Przeciągnij i upuść element
Przeciągnij i upuść element

Dodawaj, usuwaj i przesuwaj moduły na front-endzie swojej witryny. Bez kodowania i bez skomplikowanych opcji panelu administracyjnego.

Prawdziwa edycja wizualna
Prawdziwa edycja wizualna

Zaprojektuj swoją stronę i natychmiast zobacz wyniki. Twórz i dostosowuj strony.

Pełna kontrola CSS
Pełna kontrola CSS

Deweloperzy mogą łatwo łączyć elementy kreatora wizualnego Divi z własnym niestandardowym kodem CSS. Interfejs Divi jest prosty, ale ma nieograniczone możliwości.

Elastyczna edycja
Elastyczna edycja

Tworzenie pięknych responsywnych stron internetowych jest teraz bardzo łatwe. Divi jest responsywne ze swojej natury, a także daje pełną kontrolę nad wyglądem witryny na urządzeniach mobilnych.

Wiele możliwości projektowania
Wiele możliwości projektowania

Ciesz się dziesiątkami unikalnych modułów i tysiącami opcji projektowania. Divi daje Ci pełną kontrolę nad projektowaną witryną.

Wbudowana edycja tekstu
Wbudowana edycja tekstu

Po prostu kliknij i zacznij pisać! Edycja strony nigdy nie była tak łatwa. Szkicuj strony w interfejsie i od razu wyświetlaj wyniki podczas pisania.

Zapisz i zarządzaj swoimi projektami
Zapisz i zarządzaj swoimi projektami

Zapisz i zarządzaj nieograniczoną liczbą projektów. Z łatwością użyj ich ponownie, aby szybko rozpocząć tworzenie nowych stron.

Globalne elementy i style
Globalne elementy i style

Zarządzaj całym projektem witryny za pomocą globalnych elementów i ustawień projektu dla całej witryny. Divi to nie tylko narzędzie do tworzenia stron, to system do projektowania stron internetowych.

Cofnij, ponów i zmiany
Cofnij, ponów i zmiany

Divi działa jak nowoczesna aplikacja. Łatwo cofaj, powtarzaj i przeglądaj całą historię edycji. Jeśli popełnisz błąd, Divi zabezpiecza Twoje działania.

Divi jest dla każdego

Freelancerzy

Dzięki Divi tworzenie stron internetowych dla klientów jest o wiele łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Dzięki Divi możesz budować wszystko za pomocą jednej platformy, zamiast zarządzać dziesiątkami różnych narzędzi.

Agencje

Divi sprawia, że ​​tworzenie stron internetowych jest szybsze i bardziej wydajne. Usprawni to proces projektowania i usprawni współpracę zespołu. Jest także niezwykle przystępne cenowo. Twórz nieograniczoną liczbę stron internetowych dla swoich klientów na jednej licencji.

Właściciele stron internetowych

Divi ułatwia budowanie stron internetowych. Dla początkujących i właścicieli stron internetowych Divi daje Ci swobodę realizacji własnych wizji. Każdy może tworzyć strony dzięki edytorowi wizualnemu i setkom gotowych projektów.

Divi w liczbach

In hac habitasse platea dictumst. Vivamus adipiscing fermentum quam volutpat aliquam. Integer et elit eget elit facilisis tristique.

Modułów do użycia

Gotowych motywów do wykorzystania

Profesjonalnych layoutów

Przetłumaczone na 32 języki w tym polski

Zapraszam
do Współpracy

Odpowiem na pytania związane ze stronami
i ich promocją w internecie.

Napisz do mnie